betsafe logo

Betsafe sporta totalizators

Betsafe ir skandināvijā radies totalizators, kurš pašlaik pieder Betsson AB. Tas ir ieguvis Maltas azarstpēļu licenzi un arī IAUI Latvijā, padarot piekļuvi tam, legāu arī Latvijas teritorijā.

Ar vairāk nekā 650 000 spēlētāju, totalizators Betsafe ir pieejams sporta līdzjutējiem visā Eiropā. Kompānija radusies 2002. Gadā un ar katru gadu tā attīstās, kļūst kvalitatīvāka un modernāka.

Betsafe jauno klientu bonusi

Pievienojoties Betsafe, jaunajiem klientiem ir iespēja saņemt bezriska likmes 50 eiro vērtībā. Sākumā ir jāveic iemaksa vismaz 20 eiro un pēc tam tiek saņemtas 5 bezmaksas likmes 10 eiro vērtībā.

Tātad, izmantojot šo bezriska likmju piedāvājumu, Jūs varat prognozēt spēļu rezultātus 50 eiro apmērā, neuztraucoties, ka varat pazaudēt savu naudu. Laimējot, Jūs iegūto paturēsiet, bet zaudējuma gadījumā, Jūsu nauda tiks atgriezta Jūsu kontā pilnā apmērā.

 

Betsafe klientu apkalpošana.

Izpalīdzīgā un uzmanīgā Betsafe klientu atbalsta komanda pēdējos gados ir palīdzējusi totalizatora reputācijai pieaugt. Jūs vienmēr varēsiet paļauties uz klientu apkalpošanas dienestu, kas ir pieejams visu diennakti pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes tērzēšanu, lai saņemtu palīdzību, ja jums tā ir nepieciešama.

Vispraktiskākā un ātrākā iespēja iegūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem ir tiešsaistes tērzēšana. Uz e-pastiem atbildi var saņemt stundas vai divu laikā.

Angļu, Vācu, Poļu, Zviedru, Norvēģu, Somu, Latviešu, Lietuviešu un Igauņu valodas ir tikai dažas no valodām, kurās ir pieejams Betsafe totalizators.

 

Iemaksas un izmaksas opcijas.

Jūsu konta valūta Betsafe totalizatorā būs tādā valodā, kuru lietojat, pirmo reizi reģistrējoties. Latviešu kontos būs eiro.

Lai veiktu iemaksas Betsafe totalizatorā, var izmantot šādus maksājuma veidus: bankas pārskaitījumus, kredītkartes (Visa vai MasterCard), Skrill vai Neteller, PayPal (tikai Vācijā un Lielbritānijā) u.c.

Ja veicat iemaksu ar kredītkarti, Betsafe ieturēs komisijas maksu līdz 2,5 procentiem, kas jau ir parasta prakse totalizatoros. 10 eiro ir nepieciešamā minimālā iemaksa Betsafe totalizatorā.

Jūsu kredītkartes CVC numurs netiek saglabāts, un maksājumi tiek veikti, izmantojot 100% drošu šifrētu darījumu. Katram Betsafe lietotājam pirms iemaksas ir jāveic rūpīga konta pārbaude.

Izmaksas no konta  var saņemt, izmantojot bankas pārskaitījumu, bankas karti, Skrill vai Neteller kontus.

Betsafe ir viens no ātrākajiem izmaksas laikiem visā nozarē. Tas īpaši ietekmē izmaksas tiešsaistes makos, piemēram, Skrill un Neteller; naudu jūs saņemsiet uzreiz!

Tāpat kā lielākajā daļā totalizatoru, jūs varat izņemt savus laimestus, izmantojot to pašu metodi, ko izmantojāt, lai tos iemaksātu. Mazākā iespējamā izmaksa ir  20 eiro.

 

Plusi, mīnusi, koeficenti un spēu tiešraides.

 

Pēdējos gados Betsafe likmju izvēle ir ievērojami paplašinājusies. Betsafe šobrīd koncentrējas arī uz valstīm, kas atrodas ārpus Skandināvijas. Jāpiebilst, ka Betsafe totalizators turpina piedāvāt visplašākās sporta derību iespējas uz sporta pasākumiem Skandināvijas valstīs. Betsafe totalizatorā varat veikt likmes uz 35 dažādiem sporta un arī nesporta notikumiem.

Futbola spēlēm tiek pievērsta īpaša uzmanība, jo Betsafe ir sporta totalizators, kas radīts Eiropas patērētājiem. Papildus futbola spēlēm no dažu valstu zemākajām līgām un spēlēm no visām Eiropas augstākajām līgām, derībām ir pieejamas arī Dienvidamerikas futbola spēles.

Lai gan koeficenti Betsafe kopumā nav tie labākie, bet tie nepārtraukti uzlabojas. Vienlīdzīga spēka basketbola komandām pirms diviem gadiem koeficienti bija 1,87 – 1,87; šodien koeficienti jau ir 1,91 – 1,91. Bukmeikeru peļņas lielums ir samazinājusies, it īpaši uz nozīmīgiem sporta notikumiem.

Betsafe.com koeficientu izmaiņas ir diezgan minimālas. Tas ir diezgan izdevīgi, jo citu totalizatoru pārāk biežās derību koeficientu korekcijas var būt neērtas.

Spēļu tiešraides ir vēl viens Betsafe pakalpojums, kas noder, lai palīdzētu pieņemt lēmumus. Tiešraides skatīšanai var izmantot gan stacionāros datorus, gan mobilās ierīces. Lielākie sporta pasākumi, tostarp NBA, Eiropas basketbols, labākās futbola līgas, lielākie tenisa turnīri utt., tiek pārraidīti tiešraidē.

Turklāt Betsafe ir Cash Out funkcija, kas ļauj izņemt laimestus pirms spēles beigām. Šī funkcija ir pieejama lielākajā daļā spēļu.

 

Betsafe mobilā versija.

Vienu no modernākajām un praktiskākajām viedtālruņu aplikācijām nodrošina Betsafe. To var izmantot, lai spēlētu pokeru, azartspēles un veiktu derības sporta pasākumos. Viedtālruņa aplikācija ļauj arī skatīties svarīgu sporta spēļu iešraides.

Android mobilajām ierīcēm, lai izmantotu šo programmu, ir nepieciešama iOS 8.0. Turklāt tas darbojas ar iPod touch, iPhone un iPad ierīcēm.

 

Uzticamība Betsafe totalizatoram

Ņemot vērā, ka šis bizness ir Nasdaq Skandināvijas publiskajā biržā, par to ir grūti pateikt kaut ko negatīvu. Anglijas Premjerlīgas Mančestras City un Vācijas Bundeslīgas Koln sponsorē Betsafe. Viens no labākajiem un iecienītākajiem sporta spēļu totalizatoriem Eiropā ir Betsafe.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *