tipstrr logo

Tipstrr sporta likmju serviss

tipsterisTipsteris – sporta likmju prognozētājs

Pasaulē lielākā un uzticamākā sporta derību speciālistu vietne Tipstrr.com ir apstrādājusi vairāk nekā 3 329 712 derību prognozes no tūkstošiem derību speciālistu.

Tipstrr ir izveidojusies par mājvietu daudziem pasaules klases sporta likmjutipsteriem, kuriem ir liela atdeve no investīcijām, koncentrējoties uzzirgu skriešanas prognozēm un futbola prognozēm, kā arī arvien vairāk citu sporta veidu

Platformā ir daudz profesionālu tipsteru, taču ir arī daudz padomu sniedzēju, kas sniedz bezmaksas prognozes. Tipstrr platforma ļauj padomu sniedzējiem apstiprināt savus rezultātus un noteikt to leģitimitāti, sniedzot jums informāciju, kas nepieciešama, lai pieņemtu saprātīgus finanšu lēmumus.

Par Tipstrr

Lai gan Tipstrr ir salīdzinoši jauns uzņēmums, tas jau ir izveidojis stabilu reputāciju kā viens no labākajiem sporta derību pakalpojumu sniedzējiem. Platforma, kas tika izveidota 2014. gadā, strauji paplašinās. Tipstrr 2017. gadā veica rūpīgu platformas atjauninājumu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumus un lielisku lietotāja pieredzi, reaģējot uz pieaugošo padomu sniedzēju un klientu dalībnieku skaitu.

Kopš darbības uzsākšanas Tipstrr ir veikusi aptuveni 3,5 miljonus likmju no tūkstošiem tipsteru, un tagad tas katru mēnesi veic vairāk nekā 100 000 likmju. Pakalpojums Tipstrr pārbauda tipsteru tarifus, lai platformas klienti saņemtu uzticamu un drošu informāciju par katra padomu sniedzēja rezultātiem. Platforma atrodas Apvienotajā Karalistē, tāpēc ir loģiski, ka lielākā daļa prognožu attiecas uz futbolu un zirgu skriešanās sacīkstēm.

Pakalpojuma galvenais mērķis ir nodrošināt pārskatāmus un reālus ekspertu rezultātus. Visas tipsteru prognozes tiek uzraudzītas, dokumentētas un viegli pieejamas pierādījumiem. Pateicoties šai pieejai, rentabli tipsteri var saglabāt savu pozīciju veiksmīgāko tipsteru topā.

Jo vairāk naudas šajā vietnē nopelna tipsters, jo labāka ir viņa statistika. Tas nodrošina, ka prognozes joprojām ir augsta līmeņa. Padomdevējs, kurš sniedz precīzas prognozes, nopelnīs vairāk, jo vairāk naudas platformas klienti nopelnīs.

Kā strādā Tipstrr platforma?

Kā jau iepriekš minējām, ikviens var izveidot savu prognožu portfeli un sākt pievienot likmes. Pakalpojums ir bezmaksas arī tipsteriem. Padomdevējiem ir iespēja iekasēt maksu par abonementiem vai piedāvāt savu izvēli bez maksas. Katrs Tipstrr abonements ietver komisijas maksu, kas kalpo kā platformas galvenais ienākumu avots. Varat arī izvēlēties paturēt savas likmes konfidenciālas. Ja vēlaties vienkārši izsekot un precīzi reģistrēt izvēlētās sporta likmes, tas ir noderīgi.

sporta likmju prognozesTipstrr galvenais mērķis ir autentificēt likmes. Katra ievadītā likme tiek automātiski pārbaudīta. Tas nozīmē, ka, veicot likmi, sistēma nosaka, vai izvēlētais totalizators piedāvā likmi ar norādīto koeficientu. Tāpēc, veidojot statistiku, nav iespējams uzrādīt nepatiesus atklājumus. Likmi nevar mainīt, ja tā ir uzlikta, jo tā tiek bloķēta. Visi tipsteru abonenti tiek informēti, tiklīdz viņi veic derības. Paredzētais iznākums tiek nekavējoties ierakstīts arī tipstera derību vēsturē vienlaikus. Dažiem Tipstrr guru pašlaik pat ir ilga apstiprinātu derību vēsture.

Cik jāmaksā par sporta likmju prognozēm Tipstrr platformā?

Platformas maksas pakalpojumam Tipstrr Pro ir diezgan saprātīgas izmaksas, it īpaši, ja salīdzina ar citiem līdzīga rakstura pakalpojumiem. Izmaksas atšķiras atkarībā no tipstera, bet bieži vien tās ir no 15 līdz 50 Eiro mēnesī. Lielākā daļa tipsteru katru mēnesi par saviem pakalpojumiem iekasē 25, 35 vai 50 Eiro. Ja iegādājaties abonementu uz 3, 6 vai 12 mēnešiem, gandrīz visi dzeramnaudas pakalpojumi sniedz jums atlaides. Turklāt viņi piedāvā bezmaksas vai lētu 7 dienu izmēģinājuma periodu, kura laikā varat izmēģināt viņu pakalpojumu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *