pelnit naudu no telefona

Kā pelnīt naudu internetā ar savu telefonu?

Posted on |

Jā, jūs varat pelnīt naudu no sava mobilā telefona. Tikai negaidiet, ka šādi nopelnīsiet miljonus, un rūpīgi izpētiet visus par un pret katrai peļņas metodei, kas piedāvā pelnīt naudu ar telefonu.

Taču, ja vēlaties papildināt savu maciņu un nopelnīt dažus eiro, spaidot ekrānu vai skrollējot, varat ķerties pie savas uzticamā telefona jau tagad.

Tālāk aplūkosim peļņas iespējas, kuras varat īstenot, atrodoties dīvānā un izmantojot tikai tālruni, kā arī tās, kas prasa lielāku piepūli.

Protams, viens no labākajiem veidiem kā nopelnīt naudu internetā ir TotoBonusi.com izstrādātā peļņas sistēma. 

5 veidi, kā nopelnīt naudu no telefona

1. Nopelniet naudu ar Cashback jeb naudas atgriešanas aplikācijām

Lai papildus nopelnītu naudu internetā no telefona vai ietaupītu naudu, atkarībā no tā, kā uz to skatāties, izmēģiniet naudas atgriešanas aplikācijas. Šīs aplikācijas parasti piedāvā atlaides un naudas atgriešanas piedāvājumus uz ikdienas precēm.

Piemēram, MyWorld ir viena no populārākajām un visaugstāk novērtētajām šāda veida lietotnēm. Lūk, kā tas darbojas: Vispirms meklējiet MyWorld lietotnē (vai tīmekļa vietnē), lai atrastu naudas atgriešanas piedāvājumus par pirkumiem tiešsaistē un veikalos. Pēc tam veiciet pirkumu, uzrādiet darījuma apliecinošu dokumentu un saņemiet skaidru naudu, PayPal pārskaitījumu vai dāvanu karti.

Tātad, pieņemsim, ka plānojat iepirkties AboutYou.lv interneta veikalā. Pirmkārt, meklējiet MyWorld piedāvājumu priekš AboutYou interneta veikala. MyWorld piedāvā 5% naudas atgriešanu pirkumiem AboutYou interneta veiklā pirmajam pirkumam un 4% naudas atgriešanu visiem nākošajiem pirkumiem. Pieņemot, ka savā pirmajā pirkumā Jūs iztērēsiet 150 eiro, Jūs par to saņemsiet 7,50 eiro naudas atmaksu no MyWorld. Vai nav izdevīgi?

MyWorld nebūt nav vienīgā šāda veida lietotne. Pieaugošajā naudas atgriešanas lietotņu tirgū ir arī tāds spēlētājs kā BonusWay.

2. Veiciet aptaujas internetā

Aptauju veikšana par naudu nav īpaši izdevīga — mēs runājam par dažiem eiro stundā. Taču tas ir pietiekami vienkārš veids kā nopelnīt papildus naudu internetā, jo īpaši tāpēc, ka daudzām aptauju veikšanas vietnēm ir savas mobilās aplikācijas, tostarp MyPoints, i-Say un Survey Junkie.

Lai gan šīs vietnes ir atšķirīgas, tajās visbiežāk ir jāatbild uz aptaujas jautājumiem, lai nopelnītu punktus, un pēc tam šos puntus var iazmantot. Jūs varat samainīt savus sakrātos punktus pret samaksu skaidrā naudā (bieži vien izmantojot PayPal) vai citos veidos, piemēram, pret dāvanu kartēm. Ņemiet vērā, ka šajās vietnēs parasti ir nepieciešams uzkrāt daudz punktu — tātad būs jāpatērē daudz laika, pirms varēsiet punktus samainīt pret vērtīgām lietām.

Lai uzzinātu vairāk par katras aplikācijas plusiem un mīnusiem, lasiet to apskatus iOS App Store un Google Play, kā arī SurveyPolice.com mājaslapā.

Kad sāksiet piedalīties aptaujās, aizsargājiet savu informāciju. Nekad neizpaudiet savu personas kodu, bankas konta numuru vai autovadītāja apliecības numuru.

3. Ārštata (freelance) darbi vai gadījuma darbi

Fiverr, Upwork un citas mājaslapas, kas piedāvā papildus peļņu, savieno ārštata darbiniekus jeb freelancerus ar klientiem, kuri meklē kādu, kas paveiks darbu. Tātad, ja jums ir prasmes tekstu sagatavošanā, mārketingā, dizainā, majāslapu izstrādē vai citā jomā, iespējams, varēsiet saņemt samaksu par savām prasmēm, veicot darbus priekš citiem.

Katra no šīm lapām ir atšķirīga, taču jūs parasti saņemsiet samaksu pēc padarītā darba, izmantojot PayPal vai ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu. Gan Fiverr, gan Upwork paņems daļu no Jūsu ienākumiem kā komisijas maksu.

Vēl viens veids, kā nopelnīt naudu, izmantojot Jūsu mobilo telefonu un nelielu darbu veikšanu, ir lietotne TaskRabbit. Atkarībā no jūsu prasmēm, pieredzes un vietējām iespējām jūs varat nopelnīt naudu, lai veiktu dažādus uzdevumus un saimniecības darbus, piemēram,  saliktu vai pārvietotu mēbeles, nošķūrētu sniegu, pieskatītumājdzīvniekus, rūpētos par darbiniekiem vai gandrīz jebko citu. Jūs, “uzdevuma veicējs”, par šiem darbiem nopelnīsiet stundas likmi, atskaitot pakalpojumu maksu, un arī varēsiet saņemt dzeramnaudu.

4. Izmantojiet savu saturu

Ja jums jau ir liels sekotāju skaits sociālajos medijos (Facebook, Instagram, TikTok) vai blogs, kuru regulāri apmeklē liels skaits lietotāju, iespējams, varēsiet pelnīt naudu no sava telefona. Piemēram, populārākais veids, kā nopelnīt naudu Instagram, ir publicēt sponsorētas ziņas. Arī TikTok sociālajā tīklā, populārākie konti pelna naudu ar sponsorētajām ziņām.

Pieņemsim, ka regulāri publicējat ziņas par savu skaistumkopšanas profilaksi. Ādas kopšanas uzņēmumi varētu Jūs uzrunāt, lai jūs ievietotu fotoattēlu, kurā ir iekļauts viņu ražotais sejas mitrinātājs. Jūs varat sazināties ar potenciālajiem sponsoriem, sponsori var sazināties ar jums vai arī varat sadarboties ar trešo pusi, lai izveidotu veiksmīgu sadarbību.

Varat arī mēģināt pelnīt naudu YouTube vai savā blogā, pievienojot AdSense tīklu.

Ņemiet vērā, ka satura radīšana prasa daudz laiku, it īpaši, ja jums vēl nav liela un mērķēta sekotāju skaita, kas būtu pievilcīgs potenciālajiem reklāmdevējiem. Izpētiet veiksmes stāstus un padomus par naudas pelnīšanu sociālajos tīklos, lai izstrādātu savu kaujas plānu!

5. Pārdodiet savas lietas

Ja jums ir lietas no kurām vēlētos atbrīvoties un kuras ir labā stāvoklī, iespējams, varat atrast lietotni, kas palīdzēs tās pārdot. Lai veiktu vietējo pārdošanu, izmēģiniet ss.lv aplikāciju, lai gan ņemiet vērā, ka no pārdevējiem tiek iekasēta komisijas maksa par sludinājumu izvietošanu.

Amazon un eBay ir labākas lietotnes preču pārdošanai tiešsaistē plašākai auditorijai. Ja vēlaties pārdot mākslas, amatniecības vai vintage izstrādājumus, mēģiniet pelnīt naudu vietnē Etsy. Ja īpaši vēlaties pārdot drēbes tiešsaistē, izmēģiniet AndeleMandele mājaslapu.

Pirms preču pārdošanas, izmantojot šīs lietotnes, pārskatiet to prasības un komisijas maksas struktūru. Uzziniet, cik daudz tiek piedāvātas līdzīgas preces un cik tās maksā, lai veiksmīgi novērtētu savas preces patieso vērtību un ātri pārdotu savu preci..

Vai vēlaties nopelnīt 150 eiro un vairāk jau šovakar, izmantojot tikai savu mobilo telefonu?

Jūs esat nonākuši pareizajā vietā, jo TotoBonusi.com mājaslapa piedāvā vairākus veidus kā nopelnīt naudu internetā jau šodien. Jūs varat izmēģināt TotoBonusi.com peļņas sistēmu no totalizatoru bonusiem, saņemt Cashback jeb naudas atgriešanu no totalizatoriem un kazino, kā arī piedalīties “iesaku un pelni” sistēmā un sākt pelnīt uzaicinot draugus pievienoties TotoBonusi.com mājaslapai.

One thought on “Kā pelnīt naudu internetā ar savu telefonu?”

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *