ka uzvaret totalizatoru

Kā uzvarēt totalizatorā – labākās stratēģijas

Posted on |

4 stratēģijas, kas Jums ļaus uzvarēt totalizatorā

Neatkarīgi no , vai esi iesācējs vai pieredzējis totalizatoru likmju veicējs, iespējams kādreiz esiet uzdevis šo jautājumu: “kā es varu vinnēt totalizatorus, viņu pašu mājās? Īpaša stratēģija, kas garantē pārspēt sporta totalizatorus un gūt no tās peļņu nepastāv!
Tomēr ir daži veidi, maksimāli palielināt savu peļņas potenciālu un iespēju laimēt vairāk likmju. Aplūkosim mūsu labākos padomus un stratēģijas, uzvarēt tiešsaistes totalizatoros un sporta derībās.

Gūstiet labumu no jauno klientu bonusiem un bezriska likmēm

Visi tiešsaistes totalizatori jaunajiem klientiem piedāvā dāsnus bonusus, reģistrējoties pie viņiem. Aplūkojiet TotoBonusi.com apkopojumu par labākajiem Totalizatoru bonusiem, protams, tos varat atrast arī bukmeikeru lapās. Jauno klientu bonusi nāk daudzos veidos tās var būt depozīta dubultošana, likmes bez riska, likmes bez riska bez depozīta un citos veidos.
Pirms reģistrējaties kādā totalizatorā, vispirms apsveriet ar bonusu saistītos nosacījumus. Pārbaudiet, vai piedāvājums ir pieejams jūsu Valstī, cik ilgs laiks nepieciešams, lai veiktu reģistrāciju un kā bonusu izmantot. Iespējams, pastāv daži specifiski nosacījumi attiecībā uz akcijas kodu, kas jāievada reģistrējoties, un maksājuma veidu, kas jāizmanto veicot depozītu.

Atrodiet labākos koeficientus savam iecienītajam sportam

Iespējams, nonāksiet situācijās, kad Jums nepatiks koeficienti, ko totalizators piedāvā konkrētam sporta notikumam. Vienīgā iespēja ir meklēt citu totalizatoru, kas nodrošina labākus koeficientus.
Pirms reģistrēšanās varat aplūkot katra totalizatora piedāvātos koeficientus uz vienu konkrētu notikumu, lai iegūtu nojausmu par viņu piedāvājumu. Koeficienti mēdz atšķirties pat par vairākām desmitdaļām dažādos totalizatoros. Uz populārākiem notikumiem tie būs līdzīgāki, bet uz mazāk populāriem sporta notikumiem tie var atšķirties būtiskāk. 

Izpētiet sportu un komandas uz kurām jūs veicat likmes

Ja kaut kādu iemeslu dēļ neko daudz nezini par sporta veidu vai komandu, uz kuru veic likmes, tad labāk sāc veikt padziļinātu izpēti gan par sportu, gan komandām. Veicot izpēti, Tu spēsi pieņemt lēmumus, kas būs balstīti uz statistiku, nevis tikai pliku veiksmi.
Tāpēc mēģiniet izpētīt komandas iepriekšējās spēles, apstākļus un vēsturi, kā šīs divas komandas ir aizvadījušas iepriekšejos savstarpējos mačus.

Izmantojiet pieejamās totalizatoru iespējas

Visi totalizatori saviem lietotājiem piedāvā noteiktus rīkus, kas var palīdzēt palielināt jūsu izredzes uzvarēt. ir lieliska totalizatora stratēģija, īpaši, ja vēlaties maksimāli palielināt savas iespējas uzvarēt. Daži populārākie rīki ir šādi:
  • Naudas izņemšanas pirms spēles beigām (cash out)
  • Likmes spēles laikā – LIVE likmes
  • Kombinētās likmes
  • Spēļu tiešraides
jau minējām iepriekš, jūsu pētījumu veikšana var palīdzēt veikt informētākas likmes. Tomēr neviena totalizatoru stratēģija negarantē perfektu uzvaru bilanci, īpaši, veicot likmes uz tādiem sporta veidiem futbols, teniss, zirgu skriešanās sacīkstes, regbijs un krikets. Pat tas, kurš veiks vislabāko izpēti un pielietos visuzticamāko stratēģiju ne vienmēr uzvarēs visas likmes. Tāpat neviena sporta komanda nevar vienmēr uzvarēt, reizēm nākas arī piedzīvot zaudējuma rūgtumu. Ja vēlaties uzvarēt vairāk no savām izdarītajām likmēm, jums būs vai nu jāpavada vairāk laika veicot izpēti, vai jāuzņemas lielāks risks, kas var ļaut jums nopelnīt vairāk.
Ja patiešām būtu iespēja uzvarēt katru reizi, totalizatoru bizness ātri vien izputētu, jo totalizatori pelna naudu no cilvēku zaudētajām likmēm.
Mēs nesakām, ka ilgtermiņā totalizatorus uzvarēt nav iespējams. Taču ar pareizām stratēģijām un pareizu likmju veikšanas mentalitāti jūs noteikti varat spert soli uz priekšu, ja vien saglabāsiet vēsu prātu un sapratīsiet, ka sporta likmes nav pilnībā bezriska.
Jebkurš profesionāls totalizatoru spēlētājs spēlēs tikai ar naudu, ko var atāluties zaudēt. Sākot izmantot mājsaimniecības budžetu vai ietaupījumus likmju finansēšanai, uzreiz var kļūt par izmisuma stratēģiju un beigās no totalizatora varēsiet iziet bankrotējis.
Atrodiet sev piemērotāko stratēģiju. Internetā ir pieejamas nebeidzamas iespējas tādiem sporta veidiem futbols un zirgu skriešanās sacīkstes. Varat veltīt laiku derību slēgšanai un ļaut sev kontrolēt savas iespējas nopelnīt naudu no tiešsaistes bukmeikeriem.

Secinājums palieliniet savas izredzes uzvarēt ar šīm stratēģijām

ir mūsu taktika, kas varētu palielināt jūsu izredzes nopelnīt naudu totalizatoros. Ja meklējat detalizētākas stratēģijas par konkrētiem sporta veidiem vai sporta pasākumiem, varat mēģināt to apskatīt mūsu emuāra lapā. Varat atrast daudz viedokļu un stratēģiju, kas jums varētu noderēt vislabāk.
Neaizmirstiet pārbaudīt savu sistēmu ar dažām vietnēm pirms to izmēģināšanas vai neievietojiet lielu likmi tikai tāpēc, ka domājat, ka stratēģija darbosies. Kad būsi komfortabls ar stratēģiju, vari palielināt savu likmi.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *