likmes bez riska

Kas ir bezriska likmes, ko piedāvā totalizatori?

Posted on |

Ja esat jauns totalizatoru vai jebkāda veida azartspēļu lietotājs, jums ir jāapgūst bezriska likmes un bezriska likmju veikšana, ko tiešsaistes totalizatori un kazino parasti piedāvā jauniem lietotājiem.

Bezriska likmes bieži vien ir saistītas ar pirmajām iemaksām un tiek sauktas par bonusiem janajiem klientiem.

Tāpat bezriska likmes ir veicināšanas piedāvājumi, kas tiek piedāvāti lojāliem totalizatoru spēlētājiem, kuri noteiktā laika posmā var veikt iemaksas noteiktā naudas summā.

Abu piedāvājumu pamatideja ir panākt jaunu cilvēku reģistrēšanos totalizatorā un naudas iemaksas veikšanu. Kad cilvēki laimē dažas likmes, iespējams, ka viņi veiks lielākas iemaksas, lai liktu jaunas likmes, nevis dotos uz kādu citu totalizatoru.

Kāpēc totalizatori piedāvā bezriska likmes?

Bezmaksas likmes,  ir pievilcīgs veids, totalizatori vilina jaunus cilvēkus un mudina reģistrēties savā mājaslapā. Jo pievilcīgāks ir bonuss, jo vairāk cilvēki iemaksā vairāk naudas. Pretī totalizatori piedāvā kaut ko atbilstoši savām vadlīnijām. Tātad, pirms naudas iemaksas un burvju vārda brīvs, vienmēr rūpīgi jāizlasa viņu piedāvājs un ko tieši tie piedāvā.
Lielākoties tiek piešķirtas izmantot nelielas likmes (10 eiro), kas tiek piedāvātas jauno klientu dāvana. Lai pretendētu uz bezriska likmēm, jāiziet process, ko ievēro lielākā daļa totalizatoru:
  • Reģistrējieties pie totalizatora un sniedziet detalizētu informāciju vai norādīts vietnē.
  • Izvēlieties sev pieņemamāko naudas iemaksas metodi un iemaksājiet sākotnējo summu.
Citi totalizatori piedāvā bezriska likmi bez iemaksas veikšanas – jūs uzreiz varat sākt likt likmes. Bet pārsvarā ir jāiemaksā noteiktu naudas summu pirms jūs varēsiet izdarīt likmes.
Lai kāds arī būtu noteikumi, noteikti izlasiet visus piedāvājumā uzskaitītos noteikumus un nosacījumus. Galvenās lietas, kas jāmeklē, ir ģeogrāfiskie ierobežojumi (vai bonuss ir pieejams Jūsu valstī), naudas apgrozījuma prasības un naudas izņemšanas veidi.

efektīvi izmantot bezriska likmes?

Pretējo likmju veikšana

Pretējo likmju veikšanu totalizatoru spēlētāji izmanto, lai garantēti gūtu peļņu no totalizatoru bezriska likmēm. Pretējo likmju veikšana ietver totalizatora piedāvātos bonusus bezriska likmju veidā, kas garantē peļņu neatkarīgi no sporta notikuma rezultāta. Piemēram, Izmantojot totalizatora bezriska likmi, Jūs veicat divas likmes uz tenisa spēli – vienu, ka uzvarēs spēlētājs X, bet otru, ka uzvarēs spēlētājs Y. Likmju summas var aprēķināt dažādos internetā pieejamos kalkulatoros. Rezultātā, Jūs 100% droši nopelnīsiet naudu.

Liekot likmes uz mača uzvarētāju

Mača uzvarētāju tirgus ir labākā izvēle bezriska likmju izmantošanai. Piemēram, futbola mačos šis ir trīsvirzienu tirgus un koeficienti ir salīdzinoši labi. Tenisa un snūkera mačos iesaistīti tikai divi spēlētāji, kas palielina iespēju uzvarēt, izmantojot bezriska likmi.

Vai bezriska likmes ir vērts izmantot?

Bezriska likmes ir lieliska iespēja laimēt naudu, īpaši, ja esat jauns lietotājs. Ja zaudēsiet savu pirmo likmi, tad Jums būs otrā iespēja. Turklāt jauno klienta bonusa iegūšana ir labāka nekā tā neiegūšana. Līdz ar to totalizators to sauc par bonusu. Kādēļ gan neizmantot iespēju un neveikt likmi bez riska zaudēt naudu? Ir grūti atrast iemeslus, kāpēc to nedarīt!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *