totalizatoru bonusi

Totalizatoru bonusi – 100% iespēja nopelnīt

Posted on |

Jā, 100% droša iespēja nopelnīt naudu internetā. ja seko sistēmai, kas tiešām ir ļoti vienkārša. Bija laiks, kad mēneša laikā varēja nopelnīt tūkstošus, bet šobrīd peļņa ir nedaudz pieticīgāka – ap 100-200 eiro no viena cilvēka.

Šīs sistēmas pamatā ir bonusi, ko totalizatori piedāvā  saviem jaunajiem klientiem. Ir veids, kā veikt totalizatoru likmes, neriskējot zaudēt. Veicot likmes uz pretējiem notikumiem, Jūs panāksiet sitāciju, ka jebkurā gadījumā jūs nopelnīsiet. Piemēram, veicot likmi uz tenisa spēli, kurā nevar būt neizšķirts, totalizatorā A jūs prognozējat, ka uzvarēs spēlētājs X, bet totalizatorā B, jūs prognozējat, ka uzvarēs spēlētājs Y. Neatkarīgi no spēles iznākuma, Jūs uzvarēsiet vienā no totalizatoriem.

Izmantojot totalizatoru piedāvātās bezriska likmes, Jūs šo “uzvara jebkurā gadījumā” situāciju pārvērtīsiet par 100% peļņu.

Jūs droši vien zināt daudzus totalizatorus (Optibet, WIlliamHill, OlyBet), bet jūs droši vien nezinat visas, jo Latvijā ir salīdzinoši daudz licencētu totalizatoru. Šie totalizatori savstarpēji konkurē par klientiem, un katrs no tiem vēlas piesaistīt vairāk cilvēku. Ir daudz veidu, kā cilvēki tiek pievilināti, piemēram, labāka mājaslapa, augstāki koeficienti vai labāks serviss, bet tas, kas mūs patiešām interesē, ir bonusi, ko piedāvā šie totalizatori.

Latvijā populārākais bonusa veids šobrīd ir totalizatoru likmes bez riska. Latvijas likumdošana ir aizliegusi laimestiem uzlikt naudas apgrozījuma nosacījumus, tādēļ uzreiz pēc totalizatoru bonusu izmantošanas, laimestus varēsiet izņemt uz savu bankas kontu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *