hokeja cempionats

Sports, hokejs un azarts

Posted on |

Sporta totalizators ir populāra izklaide, ko miljoniem cilvēku izbauda visā pasaulē. Tas nodrošina aizraujošu veidu, kā paredzēt sporta notikumu iznākumu un piedevām – piedot papildus azarta slāni sporta notikumu vērošanai. Īsteniem hokeja faniem maija mēnesis ir jauna, aizraujoša posma sākums. Gaidāmais 2023. Pasaules čempionāts hokejā solās būt īpaši spraigs, ātrs un elpu aizraujošs. Pēdējais laiks noskaidrot svarīgāko par čempionātu un izdarīt likmes uz hokeju labākajās vietnēs, piemēram, mrgreen.lv.

Pasaules čempionāta norise

Šī gada Pasaules čempionāts hokejā norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam divu kaislīgāko hokeja valstu arēnās Rīgā un Tamperē. Arēnā Rīga norisināsies apakšgrupas un divas ceturtdaļfināla spēles. Latvijas hokeja līdzjutēji jau berzē rokas un ir gatavi aizpildīt visas 9550 Arēna Rīga sēdvietas. Tamperē spēlēs A apakšgrupa – ASV, Somija, Zviedrija, Vācija, Dānija, Francija, Ungārija un Austrālija. Toties Rīgā notiks B apakšgrupas mači starp Čehija, Šveice, Kanāda, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Slovēnija un Kazahstāna. 12. maija pēcpusdienā notiks čempionāta atklāšanas spēle Tamperē starp Somiju un ASV, toties vakarā Rīgā Latvija aizvadīs spēli pret Kanādu.

Latvijas izlases komanda

Pasaules hokeja čempionāts uzjunda patriotiskas jūtas, ikviens sirdī jūt līdzi Latvijas izlases komandai, jo lieliska spēle un izcils sniegums nes Latvijas vārdu pasaulē. Šī gada čempionāta sauklis ir “Mēs izdzīvojam spēli!”. Tas precīzi atspoguļo plašo emociju spektru, ko piedzīvo ne tikai hokejisti, bet arī līdzjutēji.  Latvijas izlases komandu veido vārtsargs Kristers Gudļevskis, aizsargi Oskars Cibuļskis, Kristiāns Rubīns, Uvis Jānis Balinskis, Kristaps Zīle, Ralfs Freibergs, Jānis Jaks un uzbrucēji Oskars Batņa, Zemgus Girgensons, Eduards Tralmaks, Raivis Ansons, brāļi Roberts un Rihards Bukarti, Rodrigo Ābols, Mārtiņš Dzierkals, kā arī Kaspars Daugaviņš.

Dažādās sporta likmes

Sporta derības ir process, kurā tiek liktas likmes uz sporta notikuma iznākumu. Hokeja likmēm, tāpat kā jebkurām sporta likmēm, ir ļoti daudz variantu. Starp populārākajām ierindojas turnīra vai līgas uzvarētājs, spēles rezultāts, handikaps jeb likme uz priekšrocību, gūto vārtu skaits virs/zem kāda konkrēta cipara un precīzs rezultāts. Kā jau vēsta nosaukums – turnīra vai līgas uzvarētājs – nozīmē veiksmīgi prognozēt, kura no 16 pasaulē spēcīgākajām hokeja izlasēm iegūs Pasaules čempiona titulu. Spēles rezultāts ir viena no iecienītākajām un vienkāršākajām sporta likmēm, jo tiek prognozēts spēles uzvarētājs. Izdarot likmi, jāņem vērā, ka šeit ir runa par uzvaru, kas tiek gūta pamatlaikā. Tāpat var veikt likmi uz visas spēles iznākumu, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus.

Kādi faktori jāņem vērā, veicot likmi?

Uz pasaules dzīvo viena saujiņa cilvēku ar spēcīgi attīstītu intuīciju, bet pārējiem gan vajadzētu iedziļināties pieejamajā informācijā, to apdomāt, izanalizēt un tikai tad veikt likmi. Hokeja kontekstā ir nepieciešams iepazīties ar aktuālo komandas sastāvu, spēlētāju traumām, spēļu kalendāru, vispārējo statistiku un komandas sniegumu izbraukuma/mājas spēlēs. Veiksmīga informācijas apkopošana un izlobīšana noteikti atnesīs laimīgo likmi.

Koeficientu nozīme

Pēc tam, kad ir izvēlēts īstais likmes veids, atliek apskatīt sporta likmes koeficientu, no tā atkarīgs potenciālā laimesta apjoms. Vienkārši skaidrojot, koeficients atspoguļo noteikta iznākuma varbūtību. Koeficientus nosaka bukmeikeri. Viņiem ir sava metode, kā koeficientus veidot, bet ne vienmēr viņiem ir taisnība. Eiropā koeficientus attēlo decimālajā sistēmā. Apskatīsim kādu piemēru, kā darbojas koeficients – ja bukmeikeri nosaka, ka Latvijas iespējas uzvarēt Kanādu ir 2,50, tas nozīmē, ka Latvijas iespējas uzvarēt Kanādu ir 40%. Tālāk atliek vien izlemt, vai šī varbūtība ir gana augsta, lai veiktu likmi.

Kur meklēt informāciju?

Latvijas azartspēļu operatoru piedāvājums ir ļoti plašs, hokeja čempionāta laikā sasparojas visi sporta totalizatori, cenšoties piedāvāt labākos likmju veidus un koeficientus. Kā izvēlēties īsto un vienīgo? Noteikti ir vērts apmeklēt SixSlots mājaslapu un iepazīties ar labāko un uzticamāko sporta totalizatora sarakstu, atjaunot zināšanas, kā pareizi veikt likmes, kā arī apskatīt bonusu piedāvājumu jaunajiem spēlētājiem.

Kopsavilkums

Pasaules čempionāts hokejā noteikti būs aizraujošs ne tikai hokejistiem un līdzjutējiem, bet arī sporta derību slēdzējiem. Tā kā sacenšas tik daudz spēcīgu un apņēmīgu komandu, nepieciešams iedziļināties likmju veidos, aktuālākajos koeficientos, kā arī gūt zināšanas par šī gada favorītiem, lai pēc iespējas veiksmīgāk prognozētu čempionāta gaitu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *