binance logo

Binance

Binance kriptovalūtu biržas apskats un atsuksmes

Binance ir pirmā izvēle, ja vēlaties iegādāies tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Litecoin, Cardano, Ethereum, Binance coin u.c.

Kas ir Binance?

Kriptovalūtas birža Binance tika izveidota 2017. gadā. Tirdzniecības apjoma un vidējo iknedēļas apmeklējumu ziņā Binance ir pasaulē lielākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma, saskaņā ar CoinMarketCap. Binance lietotājiem ir pieejams kriptovalūtas maciņš, kurā viņi var glabāt savu digitālo naudu.

Ko Binance piedāvā?

Binance ļauj lietotājiem tirgot, pirkt un uzglabāt kriptovalūtas. Privātpersonām ir iespe’jas tirgoties parastajā kontā vai Premium kontā. Binance piedāvā tirdzniecību arī institūcijām ar uz apjomu balstītu komisijas maksas struktūru.

Binance kriptovalūtu maciņš

Trust Wallet ir kriptovalūtas maks, ko piedāvā Binance. Tas atbalsta vairāk nekā 160 000 aktīvus un 40 blokķēdes. Gan iOS, gan Android lietotāji par šo maku ir snieguši ļoti pozitīvas atsauksmes. Tomēr Trust Wallet izmantošana nav obligāta. Jūsu resursus var brīvi pārskaitīt uz jebkuru kriptovalūtas maku.

Binance komisijas maksājumi

Binance iekasē 0,1% spot tirdzniecības cenu par lielāko daļu pāru, kas ir zemāka nekā citās biržās. Maksa par tūlītēju pirkšanu un pārdošanu ir 0,5%.

Binance Coin, bieži pazīstama kā BNB, ir sava kriptovalūta un blokķēde. Salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām, tirgojot BNB platformā Binance, būs samazinātas komisijas maksas. Izmantojot BNB, tirdzniecības maksa tiek samazināta par 25%.

Par depozītiem, kas tiek izdarītii, izmantojot bankas pārskaitījumu, nav jāmaksā komisija. Tomēr par visiem debetkaršu depozītiem tiek iekasēta diezgan liela komisijas maksa –  4,5% apmērā.

Binance īpašie piedāvājumi un bonusi

Uzaicinot savus draugus tirgoties ar kriptovalūtām, Binance piedāvā jums par to samaksāt. Jūs abi gūsit labumu, ja pastāstīsit draugiem par šo platformu.

Jūs varat saņemt līdz pat 40% kompensāciju no katra kriptovalūtas darījuma, ko veic jūsu draugi.

Piemērs:

Jūs izmantojat savu refferal saiti, lai uzaicinātu draugu.

Jūsu draugs reģistrējas un sāk tirgot kriptovalūtu.

Katru reizi, kad jūsu draugs veica darījumu spot vai nākotnes tirgos, jūs saņemat komisiju par viņa komisijas maksājumiem.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *